Kasyno kryptowalutowe – wolność wyboru

Przemysł hazardowy jest zawsze na bieżąco z każdą nową zmianą technologiczną i nie pozwala, by ominął go ruch kryptowalutowy. W związku z tym istnieje ogromna i stale rosnąca liczba kasyn online oferujących kryptowaluty, które akceptują wiele walut wirtualnych monet zastępujących tradycyjne pieniądze. Przedzieranie się przez tłum kowbojów w celu znalezienia najlepszego kasyna Bitcoin może być równie zniechęcające, jak znalezienie zwykłego kasyna online, nie wspominając już o opanowaniu koncepcji kryptowalut w ogóle.

Na szczęście, jako grupa pomocnych ludzi, możemy zrobić to za Ciebie. Nie tylko znajdziesz tutaj najlepsze strony z grami kryptowalutowymi, ale także wyjaśnimy Ci cały proces. Pod koniec artykułu będziesz wiedział, czym jest kryptowaluta, jak działa, jakie są korzyści z używania cyfrowej waluty, jak ją kupić i jak bezpiecznie przechowywać. Jeśli jesteś gotowy, aby dołączyć do rewolucji w kasynie Bitcoin, czytaj dalej.

Jakie monety akceptują kasyna kryptowalutowe?

Istnieją tysiące różnych kryptowalut będących w obrocie publicznym, ale na razie tylko garstka z nich jest akceptowana w internetowych kasynach kryptowalutowych. Bitcoin pozostaje liderem, więc większość kasyn kryptowalutowych, o ile nie wszystkie, akceptuje go. Inne tokeny zyskują na popularności i są stale akceptowane przez coraz więcej kasyn kryptowalut online. Oto kilka tokenów, z którymi prawdopodobnie się zetkniesz.

Bitcoin

Bitcoin

Kryptowalutą, która rozpoczęła rewolucję cyfrowych monet, jest bez wątpienia Bitcoin. Nie jest on najbardziej wartościowy, ale jest zdecydowanie najbardziej popularny i powszechnie akceptowany. Powstała w 2009 roku jako metoda ułatwiająca transakcje typu peer-to-peer i szybko zmieniła się w jedną z najpopularniejszych inwestycji na świecie.

Nie wiadomo dokładnie, kto wymyślił Bitcoin. Oryginalny dokument został napisany przez Satoshi Nakamoto, o którym nikt nie słyszał od tamtej pory, ani nie sprawdził, czy rzeczywiście istnieje. Jakkolwiek Bitcoin pojawił się na rynku, jest tu na stałe i może być używany w wielu kasynach online z Bitcoin.

Ethereum

Ethereum

Ethereum jest drugim najbardziej rozpowszechnionym tokenem oferowanym przez kasyna kryptowalutowe online. Jest to zdecentralizowana moneta o otwartym kodzie źródłowym, oparta na blockchainie, która umożliwia korzystanie z DApps i inteligentnych kontraktów bez ingerencji osób trzecich.

Dla graczy lub inwestorów, Ethereum jest po prostu magazynem wartości, który może być używany do obstawiania lub zarabiania pieniędzy poprzez hodling. Transakcje Ethereum są szybsze i tańsze niż Bitcoin, ale krytycy twierdzą, że są one mniej bezpieczne.

Litecoin

Litecoin

Litecoin wystartował w 2011 roku jako tańsza i szybsza alternatywa dla Bitcoina. Chociaż tak może być, pozostaje w cieniu Bitcoinów, chociaż pojawia się na coraz większej liczbie stron. Litecoin jest idealnym wyborem do hazardu w kasynach kryptowalutowych ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i anonimowości. Kiedy Litecoin pojawił się na rynku, był cztery razy szybszy w przetwarzaniu niż Bitcoin. Różnica w szybkości zmniejszyła się, ale LTC pozostaje bardziej wydajną monetą.

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash został rozwidlony z Bitcoina w 2017 roku z powodu nieporozumień między kluczowymi decydentami w zespole Bitcoina. W skrócie, blockchain Bitcoin urósł do punktu, w którym dokonywanie transakcji trwało dłużej, niż niektórzy chcieli. Rozwidlenie oznacza, że cały kod open-source Bitcoina do tego momentu został przeniesiony do nowej wersji – nazwanej Bitcoin Cash. Jej powiązanie z Bitcoinem okazało się przydatne, czyniąc ją popularną opcją w internetowych kasynach kryptowalutowych. Nazwy mogą brzmieć tak samo, ale są to dwie różne monety.

Dogecoin

Dogecoin

Kryptowaluta, która rozpoczęła się jako żart oparty na psie Shiba Inu, zyskała znaczną trakcję wśród inwestorów. Główną zaletą Dogecoin jest łatwość, z jaką można go używać do dokonywania przelewów. Jego prędkość odczytu bloków jest szybsza nawet od Litecoina, co sprawia, że dla wielu użytkowników jest to preferowana waluta w internetowych kasynach kryptowalutowych. Szybkość i nieodparta wartość memowa sprawiły, że Dogecoin stał się jedną z najpopularniejszych kryptowalut na rynku. Początkowo mogło to być żartem, ale teraz niewielu się z tego śmieje.

Kasyna kryptowalutowe na urządzeniach przenośnych

  • W dzisiejszych czasach więcej osób korzysta z internetu na telefonach komórkowych niż na komputerach stacjonarnych, a strony z grami kryptowalutowymi nie są wyjątkiem. Nie wszystkie kasyna Bitcoin mają swoje aplikacje do pobrania, ale praktycznie wszystkie są dostępne za pomocą nowoczesnej przeglądarki internetowej. Strony te są zoptymalizowane do działania na każdym urządzeniu, niezależnie od jego wielkości, a akcja jest tak samo ekscytująca.
  • W mobilnej wersji kasyna Bitcoin online możesz się zarejestrować, jeśli jesteś nowy, wpłacać lub wypłacać kryptowaluty, grać w gry i brać udział w promocjach – w zasadzie wszystko, co możesz zrobić na pełnej stronie.
  • Giełdy kryptowalut zwykle mają swoje aplikacje, które działają jako portfel waluty cyfrowej, gdzie można sprawdzić saldo, więc wszystko jest wygodnie zlokalizowane na telefonie komórkowym. Jeśli przełączasz się między komputerem stacjonarnym a urządzeniem mobilnym, możesz być pewien, że Twoje konto w kasynie kryptowalutowym jest połączone, dzięki czemu masz dostęp do tego samego salda, bonusów i gier na obu tych urządzeniach.