Bitcoin Code to automatyczny robot handlowy, który handluje kryptowalutami w imieniu swojego użytkownika. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to po prostu kolejny bot handlowy, ale już przy drugim spojrzeniu łatwo jest zauważyć, że ten robot wyróżnia się z tłumu z wielu powodów.

Na przykład, nie jest to przekręt, co można powiedzieć tylko o garstce takich robotów. Ponadto jest niezwykle szybki, co zwiększa jego szanse na dokonanie transakcji, gdy tylko warunki rynkowe są odpowiednie. Przy braku opóźnień, rynek nie zmienia się na tyle, aby ten robot przegapił okazję, a Ty masz szansę na większy zysk.

Istnieje wiele innych korzyści, takich jak konto demo, niski minimalny depozyt, przejrzystość i wiele więcej, z których wszystkie zostaną wyjaśnione w tej recenzji Bitcoin Code. Na razie jednak skupmy się na jego UI.

O platformie/oprogramowaniu Bitcoin Code

oprogramowaniu Bitcoin Code

Bitcoin Code ma bardzo czysty interfejs użytkownika (UI), który jest niezwykle łatwy w nawigacji. Jest to ważne, ponieważ nie chcesz być zdezorientowany podczas korzystania z niego lub zgubić się wśród niepotrzebnych funkcji. Wielu programistów wypycha swoje roboty wszelkiego rodzaju bajerami tylko po to, aby wyglądały imponująco.

Bitcoin Code tego nie robi. Ma wszystko, czego potrzebuje, aby dokładnie ocenić rynek i wykonać swój ruch, w oparciu o parametry, które wprowadziłeś, nie mniej i nie więcej.

Jego oprogramowanie jest niezwykle szybkie, wydajne i niezawodne, co prowadzi do imponujących wskaźników sukcesu. Innymi słowy, jeśli ustawisz parametry prawidłowo, oprogramowanie zajmie się wszystkim innym. Chociaż nie możemy zagwarantować, że każda transakcja będzie udana, są szanse, że większość z nich będzie.

Założyciel i zespół Bitcoin Code

Bitcoin Code

Podczas naszych badań nad Bitcoin Code ustaliliśmy, że został on stworzony w 2016 roku przez dewelopera i inwestora Steve’a McKaya. McKay chciał stworzyć szybką i bezpieczną platformę handlu automatycznego, z której każdy będzie mógł korzystać.

Oznaczało to prostotę i niezawodność, ponieważ McKay chciał, aby robot był przydatny dla tych, którzy mieli pewne doświadczenie z kryptowalutami, ale także dla kompletnych nowicjuszy, którzy będą go używać, gdy dowiedzą się więcej o kryptowalutach.

To było jego rozwiązanie, aby pomóc wszystkim tym, którzy nie mieli czasu lub po prostu brakowało im umiejętności handlowych, ale nadal chcieli pracować z kryptowalutami i zarabiać pieniądze na rynku kryptowalut.

Plusy

  • Bezpłatny
  • Posiada funkcję stop-loss
  • Pozwala na handel wieloma kryptowalutami
  • Łatwy w obsłudze
  • Pomaga Ci zarabiać nawet bez większych umiejętności handlowych
  • Eliminuje ludzki błąd, który powoduje straty z powodu złych decyzji spowodowanych emocjami
  • Niski minimalny depozyt

Wady

  • Nie posiada dedykowanej aplikacji
  • Przewodnik po autotradingu

Jeżeli wszystkie wymienione do tej pory rzeczy sprawią, że będziesz chciał wypróbować Bitcoin Code i zobaczyć, czy może on przynieść Ci jakieś zyski, będziesz musiał wiedzieć, jak zacząć. Na szczęście procedura jest dość prosta, a wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kilka kroków.

1. Otwórz darmowe konto

Bitcoin Code jest darmowy, a to oznacza, że możesz otworzyć konto bez konieczności płacenia za cokolwiek. Wystarczy wejść na stronę internetową i wprowadzić niezbędne dane, w tym imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i hasło. To w zasadzie wszystko. Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym. Kliknij link w e-mailu, a będziesz gotowy do zalogowania się.

2. Dokonaj wpłaty

Po utworzeniu konta, będziesz gotowy do następnego kroku, którym jest złożenie depozytu. Będą to pieniądze, które robot wykorzysta do rozpoczęcia zakupu monet – początkowa inwestycja, którą możesz odzyskać w ciągu jednego dnia, jeśli wszystkie transakcje pójdą dobrze.

Na szczęście Bitcoin Code pozwala zdeponować minimalną kwotę tylko 250$, która jest przystępna dla większości ludzi. Wiele innych botów wymaga dużo wyższych minimalnych depozytów, więc cieszymy się, że ten jeden nie.

3. Rozpocznij handel

Mając na koncie pieniądze, jesteś prawie gotowy do handlu. Najpierw jednak musisz przejść i skonfigurować parametry wspomniane wcześniej. Są to dane, które będą prowadzić działania bota, np. którymi monetami handlować, kiedy zacząć, kiedy przestać, ile pieniędzy zainwestować na handel i tym podobne. Ustawienie tych szczegółów jest kluczowe, a także jest to jedyna rzecz, którą faktycznie musisz zrobić. Kiedy skończysz, po prostu przejdź do Live Trade, a bot zrobi wszystko inne.